logo

پیاده سازی و اجرا توسط سامانه های خبره آژمان شرق

این سامانه توسط شرکت سامانه های خبره آژمان شرق طراحی و پیاده سازی شده است. لطفا در صورت بروز هرگونه ایراد و یا سوال با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
info@AzhmanExp.ir
05136026123
 

دوره آموزش کاربر مخابرات

قابل توجه همکاران گرامی‌؛
احتراما نظر به دستور معاونت محترم تجاری مخابرات، کاربران و مدیران دفاتری (حداقل دو نفر) که در آزمون مرحله اول و دوم مخابرات موفق به کسب نمره لازم نشده اند باید از تاریخ ۲۶ لغایت ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸ نسبت به ثبت نام در دوره آموزشی اقدام نمایند. بدیهی است در صورت عدم کسب گواهی، برابر مقررات برخورد خواهد شد. ضمنا لینک ثبت نام در سایت انجمن قرار داده شده است.
مدیران محترم دفاتر پیشخوان استان
با عنایت به ماده ۲-۵ وظایف و تعهدات دارنده پروانه در اصول حاکم بر صدور پروانه دفاتر مصوبه شماره ۳ جلسه شماره ۲۸۹ مورخ ۹۷/۱۲/۱۹ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مبنی بر “حضور کارکنان دفتر در دوره های آموزشی اعلام شده از سوی سازمان ها، دستگاههای خدمات دهنده و دوره های بازآموزی” و نظر به تفاهم نامه همکاری منطقه مخابرات خراسان رضوی در راستای توسعه همکاری های فی مابین و ارتقا سطح دانش و مهارت کاربران و ارائه دهندگان خدمات مخابراتی در دفاتر پیشخوان و همچنین در اجرای بند ۸ تعهدات و تکالیف دارنده پروانه در قرارداد تلفن ثابت و سرویس های ارزش افزوده مبنی بر “دارنده پروانه و کارکنان دفاتر موظفند دوره های آموزش لازم را بگذرانند و گواهی گذراندن دوره را از واحد آموزشی تامین کننده خدمات دریافت نمایند”. به همین جهت در فاز نخست از کلیه مدیران و کاربران دفاتر پیشخوان آزمون آیین نامه تقاضا و اشتراک تلفن ثابت و بخشنامه های مرتبط، سامانه FixCRM، دیتای خانگی و CRM مربوطه، آموزش E1 و فیبرهای دسترسی، سرویس های ارزش افزوده و سرویس دیتای تجاری به عمل خواهد آمد و پس از کسب نمره قبولی گواهینامه مربوطه صادر خواهد شد و در صورت عدم قبولی در آزمون، شرکت در دوره آموزشی که با هزینه-که مبلغ آن متعاقبا از سوی مخابرات اعلام خواهد شد- بصورت دوره ای در طی سال بروزرسانی و انجام میگردد شرکت و مجددا در آزمون شرکت نمایند. لذا طبق توافق صورت گرفته با شرکت سامانه های خبره آژمان شرق این آزمون بصورت الکترونیکی برگزار خواهد شد. به همین جهت لازم است نسبت به تکمیل فرم مقابل و پرداخت هزینه مربوطه (مدیر دفتر و حداقل یک نفر از پرسنل بصورت جداگانه) اقدام فرمایید. لازم به ذکر است در صورت عدم اخذ گواهینامه ارائه خدمات دفتر قطع خواهد شد.
لازم به ذکر است هزینه دوره برای افرادی که موفق به قبولی در آزمون ها نشده اند ۵۰۰.۰۰۰ ریال و برای افرادی که تاکنون در هیچ یک از آزمون ها ثبت نام نکرده اند ۷۰۰.۰۰۰ ریال می باشد. 

شروع ثبت نام دوره ۹۸/۰۶/۲۶