logo

پیاده سازی و اجرا توسط سامانه های خبره آژمان شرق

این سامانه توسط شرکت سامانه های خبره آژمان شرق طراحی و پیاده سازی شده است. لطفا در صورت بروز هرگونه ایراد و یا سوال با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
info@AzhmanExp.ir
05136026123
 

پیام هیئت مدیره

منشور اخلاقی مدیران و کارکنان دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی

 

 

ما مدیران و کارکنان دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی احترام و رضایت مراجعه کننده را سرلوحه وظایف خود قرارداده ایم . سرعت ، دقت و امنیت را به عنوان سه اصل جدایی ناپذیر کیفیت خدمت خود به مراجعه کننده می دانیم . معتقدیم در گسترده ترین شبکه ارتباطی جهان مشغول به کار بوده ، بیش ترین تعداد مراجعه کننده را در بین سازمان ها، اداره ها و ارگان های دولتی و خصوصی داریم. تمامی تلاش ما براین است تا با ایجاد روابط صادقانه ، ضمن خدمت رسانی خوب به آحاد جامعه ، نسبت به طراحی و ارائه سرویس های نوین ارتباطی مطابق با نیازهای مشتریان اقدام نموده و رضایت خاطر آن ها را جلب نمائیم.(اصل شهروندمداری)
_مشتریان را برای هرگونه درخواست به ویژه کارهای اجرایی منتظر و معطل نمی گذاریم ، زیرا وقت مردم جز سرمایه های ملی است . هدف ما ایجاد رابطه ی پایدار با مراجعه کنندگان است و انجام دادن یک کار برای مشتری را پایان کار نمی دانیم ، بلکه آن را آغازی برای خدمت های دیگر به مدت طولانی بر می شماریم( اصل پاسخگویی)
_با ایجاد فضای مناسب و مساعد ، ارتقای سطح شرایط محیط کار ، رفاه همکاران و خدمت رسانی با کیفیت بهتر را سر لوحه کار خود قرار داده ، می کوشیم هدف فوق تحقق یابد .( اصل تکریم ارباب رجوع)
_ هرگز نمی پنداریم خدمات ارائه شده به آنچه در حال انجام است، خلاصه می شود و معتقدیم با پیشرفت تکنولوژی می توان برای رفاه هرچه بیش تر به مشتریان اقدام نمود.(اصل احترام واعتماد)
_ تا زمانی که مردم به سازمان ها مراجعه می کنند ، فرصت پویایی و گسترش دفاتر پیشخوان وجود خواهد داشت . بنابراین با پرورش مهارتهای شغلی و گسترش دولت الکترونیک بعنوان عضوی از جامعه سعی در خدمت به جامعه ای که متعلق به ماست ،داریم.(اصل بکارگیری مهارت و تخصص)
با امید به ارائه ” جلب رضایت خاطر مشتریان ” که همانا چکیده منشور اخلاقی ماست ، برای عملی شدن هرچه بهتر این شعار دلنشین در تمام شرایط کاری از هیچ کوششی فرو گذار نخواهیم کرد و برای فردای بهتر سرزمینمان دلسوزانه تلاش خواهیم نمود.